تبلیغات
اخبار جهان اسلام - دوست عزیزی که این کلمات را خواندی شروع به تحول و حرکت کن و تسلیم شرایط نشو ...
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


اعوذ بالله من الشیطان الرجیم


بسم الله الرحمن الرحیم


در این نوشتاربطور خلاصه سعی می کنم ذهن خوانندگان را به بعد دیگری  جدای از دردسرهای سحر یا طلسمات برای اشخاص و مکان ها جلب کنم .


مکان زندگی بر روی انسان و انسان بر روی مکان تاثیر گذار است  انسان با اعمالی که انجام می دهد انرژی های مطابق با همان نیات را به اطراف محل زندگی انتقال می دهد که این انرژی ها در طول سالیان در اشیاء دیوارها زمین و ... انباشته می شود .این انباشت انرژی به مرور زمان پس از شارژ شدن  در اشیاء شروع به
انعکاس و در اصطلاح بازخور می کنند . که این تاثیرات خود را به صورت بیماری ها شکست ها نا امیدی ها افسردگی ها و ... یا  بالعکس بصورت موفقیت های  مالی  یا خوش شانسی آرامش و ... نشان می دهد  . این مورد از تاثیر انسانها بر روی محیط بود .
در بعضی موارد هم این محیط است که رل اصلی را روند زندگی بازی می کند .
برخی مکانها سراسر نور و خیر هستند بدلیل شانی که آن محل دارد مانند خانه کعبه . و مکانهایی که انسان های شریف در آنجا مدفون هستند که این زمینها پس از خاک سپاری شخص به سرعت از حالت قبلی تغییر حالت می دهند و تبدیل به یک مرکز نور و انرژی  زمین می شوند .
بطور کلی مکانهایی که انسان و دیگر موجودات در آنها مشغول  دعا و نیایش با خداوند یکتا هستند تاثیر بسیار زیادی بر افراد می گذارند حتما شما تجربه ورود به مکان های زیارتی ماننده حرم حضرت امام رضا علیه السلام را داشته اید به محض ورود و قدم گذاشتن در حریم این مکان شما تاثیرات آن را بصورت آرامش و ... دریافت خواهید کرد .
اما برخی دیگر  مکانها روی زمین به اصطلاح دچار گره هستند  گره به مکانهایی گفته می شود که جریان انرژی در آنها به کندی صورت می گیرد و گیاهان درختان و ... در آنها بصورت کج و با زائده هایی رشد  می کنند . موجودات زنده که وارد این مکان ها شوند دچار کسالت و بیماری  می شوند . اگر خانه ای در این زمین ها ساخته شود اهالی ساکن در آن آرامش و سلامتی نخواهند داشت . از شخصی شنیدم که در کشور ژاپن قبل از ساختن خانه با وسایلی سطح انرژی را بررسی و بعد شروع به ساختن خانه می کنند .
البته به نظر بنده این گره ها به دوصورت ایجاد می شود یکی ساکن شدن موجودات ماورایی بسیار ناشناخته ای جدای از شیاطین  اجنه  دیو ها و ... که این موجودات بسیار ساکن و بی حرکت و در واقع تهی از هرگونه فکر مثبت یا منفی  و حرکت و جنبشی هستند و در تاریکی و سنگینی عمیقی زندگی می کنند که من از آنها به موجودات ناامید و نیمه مرده تعبیر می کنم . یکی هم بدلیل اتفاقاتی است که شاید در هزاران سال پیش در آن مکانها رخ داده است برای مثال در مکانی جنگ سختی بین دوگروه شر درگرفته  (هیچ کدام به دنبال حق نبودند) و  تعداد زیادی  انسان و یا دیگر موجودات در آنجا کشته شدند . این مکانها حتی پس از گذشت سالیان دراز این اتفاقات خونین را در خود حفظ کرده زیرا روح سربازان و افراد کشته شده در آن هنوز هم گرفتار اتفاقات آن دوران هستند  و مدام با این مکان در ارتباط هستند و هنوز نتوانستند از این جنگ یا ... خلاص شوند . حتی پس از جدا شدن و کات شدن آنان از دنیا طول خواهد کشید تا این انرژی ها از محیط پاکسازی شود .
در مکان هایی که خودکشی انجام شده  یا قتل و از این قبیل اتفاقات رخ داده زندگی کردن  مشکل است اگر این اتفاقات برای شخص مقتول و یا آسیب دیده بسیار بسیار  سنگین باشد حتی صدای ناله و غیره ... بگوش می رسد که از شدت فشار آمده و  آزاد شدن نیروی شخص در محیط  در سالیان سال ایجاد شده و از به سطح فیزیکی می آید .


مساله دیگر که باید به آن توجه شود این است که یا انسان محیط را تغییر خواهد داد یا خود تابع محیط خواهد شد .  اگر انسان معمولی وارد این مکان ها شود دچار درسرهای گوناگون مثل شکست های مالی اختلافات خانوادگی  افسردگی ها  ناامیدی و  حتی خودکشی خواهد شد .
اگر انسانی با قدرت روحی بالا وارد سنگین ترین مکان ها شود به مرور زمان می تواند با اعمال و رفتارها نیات و ... خود  شروع به تغییرمثبت در محیط  کند و این گره ها یا موجودات یا جریان کند انرژی  را با حضور خود مجبور به نقل مکان    محو یا ...  کند . چون در واقع یک منبع خیر و نور وارد محیط می شود که در عین  تولید کننده نیروها و انرژی های  خیر موجب گردش این نیروها در سطح زمین بصورت چرخش افقی و و عمودی در  آسمان می شود  . زمین و نیروهای محافظ آن  عاشق و محافظ چنین افراد پاکی است که به تنفس معنوی آن کمک می کنند .

البته در مساله مکان و معماری حرف بسیار بسیار زیاد و مفصل است مثل درب خانه اندازه چارچوب ها شکل اتاق ها اندازه سقف و  پنجره ها و ... که حالا تحت عنوان رشته فنگ شوی مطرح است که مسائل مربوط به این مورد ورای فنگ شوی و این قبیل رشته هاست چون مربوط به علم معماری و مسائل ماورای آن است .
مساله دیگر مربوط به  انباشت انرژی ها مربوط به  جلب و دفع  نیروهای رحمانی و شیاطین است . اگر مکانی پر از فکرهای شیطنت آمیز و انرژی ها سیاه باشد بطور خودکار توجه  شیاطین به این مکانها جلب می شود و شروع به رفت و آمد می کنند . اگر هم سحری و طلسمی در کار باشد اینها مامور انجام وظایف هستند که وارد مکان زندگی اشخاص می شوند که بنده در مود سحر بنده فعلا در این نوشته ها  صحبتی نخواهم کرد بدلیل اینکه سعی دارم توجه دوستان را به روی دیگر قضیه جلب کنم . دوستان توجه داشته باشند که هر مشکلی مربوط به سحر و طلسم نیست و بسیاری از مشکلات نتیجه اعمال و رفتارهای خود و اطرافیانمان است گرچه در این دوره و زمانه بسیار زیادی از مردم از روی حسادت به سحر و طلسم و نفرین روی آوردند .
دوستان توجه داشته باشند که  بر  روی تقویت قوای روحانی تمرکز کنند .دوست عزیزی که این کلمات را خواندی شروع به تحول و حرکت کن  و تسلیم شرایط نشو
می توانی  بر مکان های سنگین  و بر زمان  های مسموم و نحس غلبه کنی  شما می توانی  به هر جا که می روی نور را به آنجا ببری و آنجا را پر از  خیر و برکت  کنی .

سایت لقمان

« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ