تبلیغات
اخبار جهان اسلام - خواص اسپند
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


بسم الله الرحمن الرحیم

ابراهیم پسر خالد از ابو اسحاق پسر لبراهیم پسر عبد ربه از عبد الواحد پسر میمون از ابن خالد واسطی از زید پسر امام سجاد با اسناد از رسول خدا روایت کرده است :
شاخه برگ و بوته ای اسپند روییده نمی شود مگر اینکه ملکی  موکل آن باشد تا وقتی که چیده شود یا سوزانده شود و در ریشه و ساقه اش سری نهفته است و در دانه هایش شفا و درمان هفتاد و دو نوع درد و بیماری می باشد  پس خود را با کندر و آن معالجه کنید .
از امام صادق علیه السلام در مورد خواص اسپند و کندر سوال کردند ؟
امام فرمود : اما اسپند هیچ ریشه ای و ساقه ای و هیچ بو ته ا ی در زمین و آسمان ندارد مگر اینکه فرشته ای بر آن موکل می باشد تا وقتی که زغال شود و راه می رود هر کجا که آن فرشته راه می رود و به درستی که شیطان در هر اتاقی وارد می شود جز در اتاق که در آن اسپند می باشد  و آن شفا و درمان هفتاد بیماری می باشد که کمترین آن جذام می باشد پس از آن غافل نشوید .

-------------------------------------------------------------------
دود کردن اسپند یکی از روشهای ابطال سحر است که مطلب فوق عمومی است(برای هر شخصی دستور مخصوصی دارد)  و برای سحر و طلسمات و... از بین بردن عوارض آنها  استفاده می کنند . یکی از علائم خانواده های که مشکل سحر دارند مقاومت اشخاص در برابر دود کردن  اسپند است  .
دود کردن اسپند  اثرات  انرژی مخرب و منفی سحر را که در محیط پخش شده را خنثی می کند  .
نکته دیگر اینکه فقط از اسپند و کندر که در روایات آمده استفاده و از مواد دیگر که توسط عطاری ها با آن مخلوط و فروخته  می شود خودداری شود .

سایت لقمان

« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ