تبلیغات
اخبار جهان اسلام - هشداری مهم و جدی به خانم ها و آقایان
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


توصیه جدی می کنم که حتما این مطلب رو کامل بخونید.

از زمانهای خیلی قدیم تا امروز همیشه عده ای ازمردم به علوم غریبه علاقه داشتند.
علت علاقه مردم، به دلیل جذابیت و مرموز بودن این علم بوده است. یکی دیگر از دلایل هم ، مردم خرافی می پنداشتند که این علم راه رسیدن به خواسته ها رو کوتاهتر میکنه  در واقع یک راه میانبر برای رسیدن به خواسته هاشون می دونستند.
خیلی از مواردی که واردعلوم غریبه شده خرافی و ساختگیست.اما در بعضی موارد راهکارها درست از آب در میان و مردم غافل هم شاد و خرم که به هدفشون رسیدن !  اما زهی خیال باطل ....! حالا چرا زهی خیال باطل؟ به ادامه مطلب خوب توجه کنید
خیلی ها نمیدونن ریشه علوم غریبه از کجا آمده. متاسفانه باید خدمتتان عرض کنم که این علم از زمان های خیلی دور از جن ها به انسان رسیده . میدونید که انسان اشرف مخلوقات هست و بعضی از جن های شرور در صدد این هستن که راهی رو برای ارتباط با انسان پیدا کنن و جوری به انسانها نفوذ کنن.
متاسفانه در تمام دنیا مخصوصا ایران شاهد دعانویسان و رمالان و.. هستیم که مبادرت به نوشتن دعا ،خبر دادن از آینده و.. میکنند.
رمالان ،فالگیران
رمالان و کسانی که از آینده خبر میدهند اکثرا افراد شیاد و حقه بازی هستن که به دنبال تیغ زدن مردم اند. و سر دخترها و مردم نادان کلاه میذارن و در بعضی موارد کلاه های میلیونی! اما بعضی از رمالان و فالگیران که به اصلاح خودشان کارکشته هستن با جن ها در ارتباطن و جن ها رو اسیر میکنن. در واقع باید گفت  فالگیر بنده و اسیر جن ها و شیاطین شده چون شیاطین و اجنه  شخص فالگیر را گمراه کردن تا  کاری کند که با جن ها و شیاطین ارتباط پیدا کنه و به سمت فالگیری تشویق بشه . جن ها و شیاطین از این که در خدمت انسان هستن نه تنها ناراحت نیستن بلکه خوشحال هم هستن چون اینها همیشه درصدد راهی برای ارتباط با انسان هستن تا جایی که انسان رو گمراه و بنده خودشون کنن.اگر به چهره فالگیرها و رمالان و کسانی که در این حیطه هستن توجه کنید متوجه عجیب بودن چهرشان میشوید و هم اینکه اکثرا افرادی ذلیل و بدبخت و شقی هستن و در زندگیشون هیچ خیر و برکتی نیست.
وقتی کسی به فالگیری مراجعه میکنه اول از خصوصیات زندگی فرد برایش میگویند به فرض میگویند تو پدری چاق و خپل داری.مشتری هم هیجان زده میشه و در دل خودش میگه به به چقدر راسته  و خوشحال و ذوق زده به تمام حرفهای فالگیر توجه میکنه و آنها را به حافظه ناخودآگاه منتقل میکنه.فالگیر از آینده هم براش خبر میده که در بعضی موارد درست هم جور درمیاد.
در واقع 3 علت وجود داره که حرفهای فالگیر درست از آب در میاد.


1-تلقین( چون شخص مراجعه کننده ذهنیت قبلی نسبت به درست بودن فال و خبر دادن از آینده داره ،حرفهایی فالگیر که راجب آینده میزنه در ذهن ناخودآگاه شخص حک میشه .حالا چه اون فالگیر با جن ها در ارتباط باشه یا نباشه.به همین دلیل میشه که حرفهای فال گیر درست از آب درمیاد)2-وجود جن ها.(همانطور که گفتم بعضی از فالگیرها و رمالان با جن ها در ارتباطن. در واقع اونها با اسیر کردن جن ها کاری میکنن که جن ها خصوصیات زندگی و گذشته مشتریان رو بفهمند.البته به هیچ وجه از آینده نمیتونن خبر بدن.چون جن ها هم همچین توانایی رو ندارن.اما بالاخره فالگیر باید چیزی رو از خودش سر هم کنه و به شخص بگه که اون جن ها با نفوذ به زندگی شخص مراجعه کننده کاری میکنن که آینده همون حرفهای فالگیر بشه.در واقع مشتری که به فالگیران مراجعه میکند جن ها رو غیر مستقیم وارد زندگی خودش کرده.خیلی باید کسی خوشحال باشه که حرفهای یک فالگیر درست از آب درنیاد!)


3--گناه شخص مراجعه کننده به فالگیر(ما انسان ها اشرف مخلوقاتیم. خداوند به دو وسیله انسان رو هدایت کرده یکی حجت درون که همان عقل و یکی هم حجت بیرونی که همان پیامبران و ائمه هستن.خداوند به وسیله دو حجت راه سعادت رو به انسان نشان داده و انسان صاحب اختیار  هست که راه سعادت رو بره یا راه گمراهی.پیامبران و ائمه انسان ها رو از کارهایی همچون تسخیر جن ، رفتن پیش رمال و .. نهی کردن . این کارها حرام است.کسی که به فالگیران و رمالان مراجعه میکنه یعنی قلبنا به خدا اعتماد و توکل نداره چنین شخصی از خدا دور تر و دورتر میشه .کسی که به فالگیر اعتماد داره اما به خدا اعتماد نداره همین علت باعث میشه که خداوند اون شخص رو به بندهاش واگذار کنه و اینطوری میشه که حرف فالگیر راجب آینده و زندگی شخص درست دربیاد.
شخصی که به خدا توکل میکنه باید زندگیش سمت و سوی خدایی میگیره چنین شخصی هرگز به فالگیران مراجعه نمیکند.چون میدونه که آینده دست خودش و خدا هست و با رفتن به سمت خدا آینده اش به بهترین نحو رقم خواهد خورد 

سایت لقمان

« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ