تبلیغات
اخبار جهان اسلام - سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد ایران همکار
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


ایران همکار یک سیستم کسب درآمد برای صاحبان سایت ها و وبلاگهای اینترنتی می باشد که از طریق آن می توانند درآمد قابل توجهی را کسب نمایند عضویت در این سیستم برای تمامی افراد در ایران و سراسر جهان آزاد است. نحوه کار در این سیستم بدین صورت است که شما به ازای بازاریابی و تبلیغات برای كالاهای مجازی كه در این فروشگاه سیستم وجود دارد، درآمد خواهید داشت همچنین در زمینه جذب فروشنده و یا همكاری های تبلیغاتی گسترده تر می توانید با ما همكاری دائمی داشته باشید و درآمد ماهانه مناسبی را کسب نمایید یکی از مزیت های این کار این است که می توانید آن را به عنوان یك شغل پردرآمد حتی در منزل برای خود در نظر بگیرید كه حتی زمان زیادی از وقت شما را نیز نمی گیرد.

آماده سازی + هماهنگی + ارسال + پیگیری + پشتیبانی با ما فقط فروش با شما

فقط با فروش آنلاین محصولات 45% کل فروش از آن شما می شود!!!


برتـــری های ایران همکار نــسبت به سیســــتم های مشابه 

تسویه حساب شفاف و منظم
ارائه منصفانه ترین نرخ سود به شما تا سقف 45 درصد
حداقل پرداخت بسیار پایین (10000 تومان)

محصولات بسیار متنوع متناسب با نیاز کاربران اینترنت (بیش از 150 محصول)

پنل مدیریت قدرتمند و شفاف با امکان رهگیری لحظه ای سفارشات
متد ها و روش های بسیار متنوع تبلیغاتی (بیش از 7 روش)
پنل مدیریت قدرتمند برای بررسی لحظه به لحظه سفارشات و درآمد ها

امکان معرفی اعضای جدید و بهره مندی از 10 درصد فروش هر زیر مجموعه
عقد قرارداد رسمی و تعهد قانونی به تسویه حساب با کلیه همکاران
  واریز 100 درصد سفارشهای توزیع شده و 20 درصد سفارشهای ارسال شده
  گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش شما و تمام زیر مجموعه ها
  2 سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک
 
 
 
امکانات منحصر به فرد ایران همکار :

   
  15000 تومان پاداش عضویت برای وبمسترها در اولین تسویه حساب
 
این پاداش فقط به وبمسترهای فعال تعلق می گیرد که به حد نصاب اولین تسویه حساب برسند. لازم به ذکر است پاداش عضویت در صورت عدم کارکرد وبمستر پرداخت نخواهد شد و در این حالت ایران همکار هیچ تعهدی نسبت به پرداخت این پاداش نخواهد داشت.
 
 
  استفاده ار کوکی ها 24 ساعته به جای کد کاربری در فروشگاه
 
 این یکی از برترین امکانات ایران همکار نسبت به سیستم های مشابه می باشد که به هیج عنوان حق وبمستر ضایع نمی شود در سیستم های مشابه مشتریانی که از طریق سایت وبمستر با لینک خاص آن وبمستر وارد می شوند تا وقتی که لینک و کد مخصوص وبمستر در آدرس سایت باشد سفارشات به نام آن وبمستر ثبت می شود در این حالت ممکن است شرایطی پیش بیاید که حق وبمستر ضایع شود ، به عنوان مثال اگر مشتری فقط آدرس سایت را یادداشت کند و یا نام سایت را به خاطر بسپارد و چند ساعت بعد مجدد به سایت مراجعه کند دیگر سفارش به نام آن وبمستری که مشتری را به سایت فروشگاه هدایت کرده بود ثبت نمی شود و حق وبمستر ضایع می شود!!!
 
 ایران همکار برای این موضوع راه حل دارد : استفاده از کوکی ها تکنولوژی بسیار پیشرفته و قابل اعتمادی است که با استفاده از آن با ورود مشتری به سایت فروشگاه در اولین مراجعه لینک مخصوص وبمستر ساخته شده و کوکی مربوط به آن نیز در کامپیوتر مشتری ذخیره می شود در این حالت حتی اگر مشتری شما آدرس سایت را به خاطر بسپارد یا بعد از چند ساعت مجددا برای نهایی کردن خرید خود به سایت مراجعه کند هر تعداد خریدی که انجام دهد ، سفارشات به نام شما ثبت خواهد شد و به هیج عنوان حق وبمستر ضایع نمی شود!!!

 
  هدایای نقدی و غیر نقدی به همکاران فعال
 
 به منظور افزایش تشویق همکاران برای فعالیت و فروش بیشتر ایرات همکار هدایای نقدی و غیر نقدی فوق العاده ای را برای وبمستر های فعال در نظر گرفته است که پس از بررسی فعالیت ماهیانه همکاران در اولین تسویه حساب هر ماه به آنها اعطا می گردد.       
       
 
 
ایران همکار با بیش از 7 روش تبلیغاتی
 
  تبلیغات با لینک باکس ساده
  تبلیغات با لینک باکس پیشرفته
  تبلیغات با فروشگاه مجازی
  تبلیغات اختصاصی
  تبلیغات با باکس تبلیغاتی
  تبلیغات با بنرهای گرافیکی
  تبلیغات با تکنولوژی RSS


  چگونه از ایران همکار درآمد کسب کنیم ؟لازمه بقای یک سایت ؛ یقینا کسب درامد توسط آن است . تا زمانیکه یک سایت درآمدزا نباشد ؛ نمی توانیم به توسعه و بهبود آن نیز فکر کنیم . از همین رو یکی از اصلی ترین مباحث مدیریت سایت کسب درآمد از آن است . احتمالا شما هم راههای زیادی را برای کسب درآمد از سایت و وبلاگ خود انتخاب کرده اید و به نتیجه دل نشینی دست پیدا نکرده اید . شیوع سیستم هایی که با تبلیغات فرینده و جنجالی خود ؛ سعی در اغوای وبمسترها  دارند ؛ از دیگر عوامل مخرب بازار تجارت الکترونیک ایران بوده وجمع کثیری از فعالان وب را از ادامه فعالیت بازداشته است .
برای کسب درآمد در ایران همکار به دو روش می توانید عمل کنید :
 
     تبلیغات و فروش محصولات در اینترنت :‌ در این روش شما ابتدا به عضو سیستم می شوید و سپس پس از تایید عضویت شما توسط تیم فنی ، پنل مدیریت در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از روشهای تبلیغات ارائه شده در آن می توانید به فروش مستیقم محصولات بپردازید و درآمد کسب شده از فروش شما  2 بار در ماه به حساب بانکی شما واریز می گردد.

    جذب فروشنده و کسب درآمد مادام العمر : با استفاده از این روش شما پس از عضویت در سایت در پنل خود لینک مخصوص به گرفتن زیرمجموعه را مشاهده می کنید که با قرار دادن آن لینک در وب سایت یا وبلاگ خود و جذب زیر مجموعه می توانید 10% از  فروش هر زیر مجموعه معرفی شده توسط شما را به صورت دائمی دریافت نمایید. دقت کنید که این روش جذب وبمستر جهت همکاری در فروش به هیچ عنوان ارتباطی به کسب در آمد به شیوه های هرمی ندارد زیرا رابطه بین هر وب مستر با وب مسترهای زیر مجموعه به یک سطح خلاصه می شود و از درآمد تبلیغ کنندگان سطح دوم و سوم و ... سهمی نخواهند داشت و همچنین هر وب مستر میتواند به تعداد نامحدودی وب مستر دیگر را به عضویت در سیستم دعوت نماید و در این سیستم هیچگونه سیستم باینری یا زوجی یا درختی یا هرمی یا شبکه ای یا ماتریسی پیش بینی نشده است. بنابراین به صرف افزایش اعضا، مستقیما هیچ امتیازی به شما داده نمی شود. علاوه بر این عضویت در این سیستم برای وب مسترها کاملا رایگان است و برای کسب درآمد نیازی به خرید کالا و خدمات ندارند. بنابراین هیچ کسب درآمدی ناشی از افزایش اعضا بصورت شبکه ای یا هرمی در این سیستم وجود ندارد.

    روشهای کلی تبلیغات : تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه كمك می كنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر كه خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی كه ابداع كنید و ما هم در پیشرفت كارتان به شما كمك می كنیم.


  ایران همکار برای شما چکار می کند ؟
 

    ارائه ابزارهای نوین و کارآمد تبلیغاتی : گروه ایران همکار با ارائه بیش از 7 روش تبلیغاتی نوین و همچنین فروش محصولات فوق العاده خاص و هدفمند بستری بسیار مناسب را برای همکاران خود فراهم کرده است که فقط با نمایش محصولات مشتریان را جذب نموده و می توانند از درآمد بسیار مناسبی بدون کمترین دردسر و در کمترین زمان بهره مند شوند ، فقط کافیست عضو سیستم شوید و فعالیت خود را آغاز کنید در کمتر از یک ماه به این حقیقت پی خواهید برد.
   
    آموزش های تخصصی رایگان : با پیوسن به گروه همکاران ایران همکار وظیفه خود می دانیم به هر روشی به افزایش فروش و پیشرفت کار شما کمک کنیم در همین راستا برای همکارانی که درخواست آموزش در زمینه های  بهینه سازی سایت ؛ آموزش کسب بازدیدکننده بیشتر و افزایش ترافیک سایت ؛ آموزش افزایش رنک سایت در گوگل و الکسا ؛ آموزش جذب مشترک دائمی برای وبسایت ؛ آموزش مدیریت مجازی وبسایت ؛ آموزش مبانی روانشناسی وب را دارند استقبال می شود و این دوره ها به صورت مجازی یا کتاب های الکترونیکی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت .

    مشاوره رایگان : کلیه همکاران سیستم در طول مدت همکاری خود می توانند از مشاوره رایگان ایران همکار از طریق ایمیل ، تلفن و پشتیبانی سایت در جهت بهینه سازی یا بکارگیری روش های افزایش درامد خود استفاده نمایند .

    تعهد اخلاقی / حقوقی : ایران همکار ؛ خود را موظف به اجرای کامل تعهدات خود می داند . در ایران همکار حق هیچ وب مستری ضایع نمی شود ،  از همین رو و در جهت ایجاد اعتماد متقابل و افزایش کارایی همکاران در سیستم ؛ از کلیه همکاران متقاضی برای عقد قرارداد رسمی دعوت به عمل می آورد . این عملکرد شرکت ؛ ضمن ایجاد تعهدی محکم تر و مستند تر برای ما ؛ نشانگر حسن اعتماد ما به شما خوبان خواهد بود .برای عضویت کلیک کنید
« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ