تبلیغات
اخبار جهان اسلام - زنگ خطـــــــــــــــــــــــــر !!!
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


سلام دوستان
بی مقدمه وارد مبحث اصلی می شوم

بسیاری از کسانی گه به علوم غریبه علاقه دارند و وقت بسیار زیادی در این راه صرف می کنند اما از چندین مورد غافلن. ( حوزه بحث من بچه های ایران که شیعه هستند می باشد)

متاسفانه متاسفانه این روزها یعنی چندین سال هست که عرفان های هندو و مطالب راز آمیز رو بچه ها خیلی جدی می گیرند .
مثل یوگا - ریکی و..........
یا در کل مسئله ای مثل هیپنوتیزم
آیا شماها ،وقت صرف کردین بدانید ماهیت این علم ها از کجا امده و برای چی ؟
هر چی بیشتر به جلو می رویم ....با ماشینی شدن زندگی انسان ها و نوع روال زندگی که ابر قدرت ها برای جامعه ای انسانی تدارک دیدند رو به پاک کردن تمامی ادیان الهی از کره زمین هستند .
شما می بینید که از رسانه ها ، یعنی تمامی رسانه های دنیا حتی ایران به" ظاهر اسلامی" دین ها به طور آشکارا یا نا آشکارا مورد حمله قرار می گیرند . و روز به روز تعداد افراد بی دین بیشتر و بیشتر می شود ...
چه در ایران و چه در خارج
با یک آمار غیر رسمی هم میشود به صدق این موضوع رسید که بسیاری از جوان ها دین گریز شدند و به طور مثال جوان ایرانی به دین های چون میترایسم ، و یا برپایی دین های قدیمی .....رو آوردند یا در مرحله بالاتر بی خدا هستند . ببینید در اینترنت چقدر مطالب ضد دینی و خدایی رو به افزایش هست .
پس تا این مرحله یعنی دین زدایی متوجه میشویم که صاحبان قدرت چه برنامه ریزی دقیقی و موفق آمیزی داشتند.
در مرحله بعدی وقتی دین رو پاک کردند باید جایگزینی برایتان بیاورند . جایگزینی که صاحبان قدرت که تمامی آنها صاحبان رسانه هم هستند ؛برای من و شما برنامه ریزی کردند که دین جدیدی داشته باشیم. ( البته باید اینجا یک تعریفی داشته باشم از افرادی که صاحب قدرت در کشور ها هستند که اکثرا شیطان پرست اند ) !!!
در عوض دین های الهی یعنی ( یهودی -مسیحی -اسلام ) دین های دیگری که ریشه شیطانی دارند، تبلیغ می شوند .
عرفان های راز آمیز شرق و خاور دور به طور حیرت اوری در تمامی دنیا تبلیغ می شود .
اصلا تا همین 20 سال پیش چه در ایران و حتی در جامعه غربی به ندرت کلاس یوگا پیدا میشد. در ایران خودمان اکثرا نمیدانستند یوگا چی هست .
فکر میکنید اینکه در عرض چندین سال چه در ایران و حتی در آمریکا حداقل در هر محله یک کلاس یوگا پیدا می شود این تصادفی است ؟یا به خاطر خوب بودن خود یوگاست ؟
نه خیر تبلیغ و برنامه ریزی حساب شده ای پشت این مسئله هست.
البته در اینجا یوگا فقط مثال بود وگرنه جز یوگا خیلی مورد های دیگر هم هست که دارد تبلیغ میشود. مثل هیپنوتیزیم
و یا در مرحله بسیاری بالاتر و قوی تر کاری شرور و شیاطنی انجام میدهند و آن تبلیغ این هست که انسان قدرت هر کاری دارد و به هر چیزی که میخواهد میرسد ( این حرف در غرب با صراحت با این جمله تبلیغ میشود " انسان خودش خدا میشود " در ایران ما فعلا حول محور این جملات می چرخد " موفقیت در زندگی -به هرچیزی که میخواهید دست پیدا کنید و ....."
به طرز حیرت آوری کتابهای روانشناسی در طی سال های اخیر در تمامی دنیا تبلیغ میشود ....که 99% انها به راز های عرفان های شرق و خاور دور اشاره دارند .و همه آنها سعی در این دارند که به شما کمک کنند تا به خواسته هاتون برسید ( تا اینجای قضیه ، یعنی ظاهر ماجرا قشنگه یعنی هرکسی می گه مگر بد هست که انسان به خواسته هاش برسه . اما وقتی به ماهیت شیطانی آنها پی ببرید می فهمید که موضوع به طرز وحشت اوری خطرناکه )

ممکنه بسیاری در برابر حرف های من جبهه بگیرند و بخواهند دلیل بیاورند که عرفان های هندو و...... خوب هستند .....و مدرک هم بیاروند .....مسلمه که در کل دنیای رسانه به نفع این موضوعات تبلیغ میشه 3 عامل اصلی یعنی( پول - علم - رسانه) دست ابر قدرت هاست و انها هرچیزی که بخواهند به خورد ما میدهند


تا اینجا دو مرحله دین زدایی و دین های جدید که تبلیغ می شود را گفتم .

حالا عوارض انها چیست ؟ آن چیزی که از رسانه ها برای شما تبلیغ میکنند خیلی خوب و قشنگ هست ....کسانی که این موضوعات رو تبلیغ می کنند و تمام تلاششان برای از بین بردن ادیان الهی هست ؛ به نظر من برای هر انسانی باهوشی که به ماهیت واقعی صاحبان قدرت پی ببرد .همین دلیل برایش کافیست که بداند این موضوعات خوب نیست.
ولی اگر کسی واقعا می خواهد قانع شود بایدبه صورت عملی پی به بد یا خوب بودن موضوع ببرد که در این صورت یا باید امتحانش کند یا کسانی که تجربه طولانی در زمینه این موضوعات دارند را مورد بررسی قرار دهد ...
اولین و اساسی ترین عوارض انها " افسردگی " است .... ( منظورم عوارض کتابهای روانشناسی مخصوصا نویسندگان غربی - یا عرفان های هندو راز آمیز و ......است )
به طور مثال اگر چندین سال هست که یوگا کار می کنید باید بگم فعلا براتون زوده که بفهمید یوگا چه اثرات شگفتی برای شما به ارمغان می آورد ....هر چی بیشتر به جلو حرکت کنید شما در حالت سوکت عمیقی می روید و این سکوت با حالت سکوت افرادی مانند علما کاملا فرق دارد . این سکوت از پوچی گری نشات میگیرد . حال اینکه سکوت علما از قرب الهی ست.
دومین عوارضی که این موضوعات دارند می دانید چی هست؟؟؟
حریص شدن است .....
به طور مثال کتابهای روانشناسی خصوصا از نوع غربیش یکی از اثرات بارزشان حریص شدن فردی هست که دنباله رو این گونه کتابهاست .
جالبه که بدانید برای اینکه شما رو گول بزنند تا به ماهیت واقعی این گونه کتابها پی نبرید اسم کلیسا و خدا و توجه به دین هم بسیار اورده می شود در حالیکه تمرکز اصلی این کتابها روی چیز دیگریست.که به طور ناآخود آگاه روی فرد اثر می گذارند
فرد به چه جیزی حریص می شود؟
...در دنیای ماشینی و پر زرق و برق دار امروز که هر روز محصول جدیدی تولید می شود ؛شما برای به دست آوردنشان تشویق می شوید ....
به مرور زمان حریص تر میشوید و بدون اینکه خودتان هم بفهمید خدا و دین در مسائل روز مره اتان کمرنگ تر میشود .... و شما تمام توجه اتان به دنیای فعلی می شود
آباد کردن این دنیا خوبه به شرطی که از حد تعادلش خارج نشه ..
گرچه تعریف موفقیت برای افراد متفاوت است
ولی این گونه کتابها اساسا برای تغییر زندگی شما نوشته شده اند ...اما چه تغییری؟

سومین اثر وحشتناک و خانمان برانداز آن " شرک " است .
این تفکر به شما القا می شود که انسان قدرت بسیار شگفتی دارد به هرچه که می خواهد ؛ میتواند برسد .چون شما انسان هستید و قدرت برطرف کردن مشکل رو دارید.
اساسا طوری به شما دیکته میشود که برای حل کردن مشکلات به جای پناه بردن به خدا ؛به خودتان پناه ببرید . این تفکر انقدر ماهرانه و زیرکانه در عمق این موضوعات گنجانده شده است که شما کاملا برعکسش فکر میکنید.
این شرک برای بچه های مذهبی به صورت شرک خفی است . و بنابراین ممکنه اصلا متوجه اش نشیم
خیلی از کسانی که دعایشان مستجاب نمیشود به دلیل همین شرک خفی است .
در مورد شرک نتوانستم به طور کامل و دقیق تر مطلب رو باز کنم چون این بحث خیلی خیلی گسترده است .

همان گونه که صاحبان قدرت ( یعنی همون شیطان پرستا که 3 عامل مهم دستشان است ) ;)
افکارشان رو برای سراسر دنیا تبلیغ می کنند ؛ لذا ایران مستثنی نیست . می بینیم که در مرحله اول دین گریزی به طور چشمگیری رو به رشد است و همچنین عرفان های نو ظهور ، عرفان های شرق - یوگا و کتابهای روانشناسی غربی و ......در ایران هم به طور چشمگیری مانند ویروس پخش شده .درسته که الحمد الله ما جز جوان های دین گریز نیستیم اما بسیاری از بچه های مذهبی درگیر مسائل عرفان های نو ظهور و راز های شرق و ....... شده اند
متاسفانه جای تاسف داره که بچه هایی که زمینه مذهبی و اسلامی دارند به این ویروس ها دید خوبی دارند و از آنها استفاده هم می کنند....
به خدا خیلی حیف است...وجود با ارزش خودتان رو درگیر این ویروسها نکنید ..به جای ان تحقیق کنید که منشا این ویروس ها از چه کسانی و از کجاست .
مطمئنم که اگر کسی بدون تعصب تحقیق کند مرز مشخصی میان دستورات الهی که از جانب خداوند برای موفقیت انسان بنا شده اند با این ویروس ها می یابد و پس از آن ،این دو را در یک جهت و مسیر نمی بیند . و این دو رو باید از هم تفکیک کرد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

دومین مطلبی که ان شاالله می خواهم در ارسال بعدی راجب زنگ خطر بگویم مطالبی است که در تالار های علوم غریبه گذاشته میشود . که 99% بچه های اینگونه تالارها در زمینه مطالب عجیبی که میگذارند خودشان تجربه اش هم ندارند .
روی صحبتم با کسانی است که مطلبی رو میگذارند بدون اینکه خودشان بدانند از کجا آمده و حتی تجربه اش هم نکردند.
در یکی از سایت های مشابه این سایت، یکی از کاربران فعالش که خیلی مطلب می گذارد و نسخه پیچی هم برای این و آن میکند
مطلبی گذاشته بود راجب عدد 13 که این عدد نحس نیست و خوب است .
و راجب این عدد در تاریخ آمریکا و ...مطلب آورده بود .
من از تعجب واقعا نگاهم متوقف شده بود به صفحه کامپیوتر که این چنین مطالب غلط می گذارند و می نویسند .
و گفتم بیچاره اون کسانی که از این گونه افراد کمک میگیرند . کسانی که نه دانش کاملی در مورد علوم غریبه دارند و نه تجربه آنچنانی و نه در سایر دانش ها مانند تاریخ و سیاست مهارت دارند.
البته جسارت به هیچ یک از بچه های لقمان نکردم .

سایت هایی که در علوم غریبه فعالیت میکنند وظبفه اشان سنگین است باید بدانند چی به مردم میگویند اگر اشتباهی کنند و به کسی ضرر برسه مسئولیتش با نگارنده مطلب است .
جهت خیر خواهی می گویم که بیشتر احتیاط کنیم تا حق الناس کسی به گردمان نیافتد. به خاطر همین لطفا از حرفای من ناراحت نشید .
به طور مثال این همه مطلب راجب جن و ..توسط بعضی ها گذاشته شده . اما آیا خود کسی که این مطلب را می گذارد آیا تجربه کرده ؟
مثلا کدامیک از آنها جن دیدن؟
یا مثلا مطلب بسیاری راجب طی الارض میگذارید
می خواهم بپرسم کدامیک از شما موفق به طی الارض شدید ؟ کدامیک از شما جزئیات این عمل را میداند؟ یا الااقل اصلا کسی رو از نزدیک می شناسید که تجربه این کار را داشته باشد .
و خیلی صحبت های دیگه که اگر ان شاالله فرصتی بود در ارسال بعدی با شما در میان می گذارم.
موفق باشید
در پناه الله


 

سایت لقمان

« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ