تبلیغات
اخبار جهان اسلام - در یک دقیقه ازنگاه معنوی غنی شوید لذت ببرید!!!!!!!!
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


در یک دقیقه می توان ۶۰ بار برای مسلمانان دنیا طلب مغفرت کرد حضرت عباده می فرماید : هر کس برای مومنی طلب مغفرت کند خداوند یک حسنه برای او می نویسد.

در یک دقیقه می توان ۷ بار سوره ی حمد را خواند که در نتیجه ۱۴۰۰ نیکی کسب کرد.

در یک دقیقه می توان چند بار دست شفقت و مهربانی بر سر یتیم کشید و میلیون ها نیکی کسب کرد.حضرت محمد(ص) می فرماید: هر کس دست شفقت بر سر یتیمی بکشد به    اندازه ی موهای سر یتیم برای او حسنه نوشته می شود.

در یک دقیقه می توان ۵۱ مرتبه عبارت( لا اله الا الله وحده لا شریک له له الملک و له الحمد و هو علی کل شی قدیر ) را خواند که ثواب آن برابر است با آزاد کردن ۸ غلام از نسل اسماعیل(ع) در راه خدا.

در یک دقیقه می توان ۱۰۰ مرتبه عبارت ( سبحان الله و بحمده) را خواند که ثواب آن معاف شدن و بخشش همه گناهان است.

در یک دقیقه می توان ۲۰ مرتبه عبارت ( سبحان الله و الحمد الله و لا اله الا الله و الله اکبر) را خوانئ که این کلمات بهترین کلماتی هستند که خورشید بر آنها طلوع می کند.

در یک دقیقه می توان ۵۰ مرتبه عبارت ( سبحان الله و بحمده  سبحان الله العظیم) را خواند که ثواب آن بر ترازوی قیامت سنگین اند.

در یک دقیقه می توان چند قدم به سوی مسجد برداشت که با هر قدم یک نیکی کسب و یک درجه به درجان اضافه و یک بدی از بدی ها را پاک کرد.

در یک دقیقه می توان تقریبا ۱۰۰۰ حرف از قرآن مجید را تلاوت کرد آن حضرت(ص) فرمودند : تلاوت هر حرفی از قرآن پاداش دارد که ۱۰۰۰۰پاداش را کسب کرد.

در یک دقیقه می توان یک نهال درخت کاشت و حسنه جاریه ای برای خود ایجاد کرد پیامبر  اعظم(ص)می فرمایند: هر مسلمانی نهالی را غرس کند که انسان یا حیوان از آن بخورد برای او صدقه ای است.

در یک دقیقه می توان صد مرتبه عبارت (سبحان الله) را خوان که هزار حسنه را کسب کرد و هزار کناه از تو معاف می شود.: خلاصه در کمتر از یک دقیقه می توان گفتاللهم عجل لولیک الفرج

                    آمین یا رب العالمین

سایت لقمان

« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ