تبلیغات
اخبار جهان اسلام - حلاوت نبات مرحمتی امام زمان(ع) و حاج آقا مجتبی
اخبار جهان اسلام
برای سلامتی آقا امام زمان صلوات


مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 خرداد 1392
بین علما مشهور بود که وجود مقدس مولا صاحب ‎الزمان(عج) به ایشان توجه خاصه ‎ای دارند وگاهی به حجره او هم سر می ‌زنند. روزی امام عصر(عج) قطعه نباتی را به سیدعبدالکریم کفاش مرحمت کرده بودند که ایشان هم مقداری از آن قطعه نبات را به پدرم، میرزا عبدالعلی مرحمت کردند. پدرم به منزل آمدند و... حاج‌آقا می‏‌فرمود: 'این علومی که نصیب شد و عنایاتی که به من رسید، ریشه همه ‌اش، از آن نبات مرحمتی امام عصر(عج) است.'
در بخشی از کتاب مجموعه خاطرات "حاج‌آقا مجتبی"، خاطره ‌ای از حجت‌الاسلام والمسلمین هاشمی ‌نژاد درج شده که این خاطره چنین است: یک‌بار خود حاج‌آقا فرمودند: پدرم مرحوم آیت‎الله آمیرزا عبدالعلی تهرانی گاهی به مغازه یک عالم اهل معنا، به نام سیدعبدالکریم کفاش در انتهای بازار آهنگرها می‌ رفتند که به سیدعبدالکریم پینه‎دوز معروف بود. این سید با اینکه روحانی بود و اهل علم، از طریق پینه‎ دوزی و کفش دوختن در مغازۀ کوچک خویش امرار معاش می‎ کردند.
بین علما مشهور بود که وجود مقدس مولا صاحب ‎الزمان(عج) به ایشان توجه خاصه ‎ای دارند وگاهی به حجره او هم سر می ‌زنند. روزی امام عصر(عج) قطعه نباتی را به سیدعبدالکریم کفاش مرحمت کرده بودند که ایشان هم مقداری از آن قطعه نبات را به پدرم، میرزا عبدالعلی مرحمت کردند. پدرم به منزل آمدند و مقداری از آن نبات مرحمتی امام عصر(عج) را در دهان من نهادند."
حاج‌آقا می‏‌ فرمود: "این علومی که نصیب شد و عنایاتی که به من رسید، ریشه همه ‌اش، از آن نبات مرحمتی امام عصر(عج) است."
ایشان در جای دیگر می ‌فرمودند: "هنوز حلاوت آن نبات در کام من است و من فکر نمی‌ کنم که خدا بدن مرا به آتش بسوزاند؛ چرا که در آن، تبرکی از امام زمان(عج) وجود دارد."
به نقل از:الف


برچسب ها: حلاوت، نبات، مرحمتی، امام زمان (ع)، حاج، آقا، مجتبی،
ارسال توسط مهدی علیزاده
« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا شما اعتقادی به سحروجادو دارید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ